HAKKIMIZDA


Geçmişten gelen bilgi ve yetkinliğiyle 1989 yılında kurulan GAP İnşaat, üstlendiği projeleri sorumlulukla tamamlayarak bugün sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Şirketimizin temel faaliyet alanları; hastaneler, askeri binalar, tüneller, kavşaklar, toplu konut inşaatları ile ilgili alt ve üstyapı işleridir.

 

GAP İnşaat olarak profesyonel yönetici kadromuz, her biri konusunda yetkin çalışanlarımız ile üstlendiğimiz birçok projeyi taahhüt ettiğimiz şartlar ve zamanda teslim etmeye titizlikle uyarız. Ayrıntılara gösterdiğimiz özenle üstlendiğimiz projelerde müşteri memnuniyetini ve tavizsiz kalite ilkesini işimizin odağına yerleştirmekteyiz.


İşimizde edindiğimiz tecrübe ve gösterdiğimiz istikrar bizi geleceğe güvenle taşıyacak sağlam temelleri oluşturmakta. Bize duyulan güvenin karşılığını verebilmek adına yenilikçi mühendislik çözümlerini işimize entegre ederek çalışıyoruz.

 

Küresel iş ilişkilerimizi geliştirerek ve komşu coğrafyamızda bölgesel projeler üstlenerek kararlı bir şekilde büyüme stratejimizi uygulamaktayız. Türkiye merkezli yatırımlarımızı çevre ülkelerdeki projelerle destekleyerek değer yaratıyoruz. Küresel ölçekte rekabet etmenin gerektirdiği teknolojik, yapısal, finansal ve kurumsal gelişim, şirketimizin temelini oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ


İş süreçlerimiz uluslararası olarak kabul görmüş prosedürlere dayanarak ilerlemektedir. Sahip olduğumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi sertifikalarının gerekliliklerini bağlayıcı birer sözleşme olarak kabul ederiz. Bu noktada mühendislik aşamasından işletmeye alma noktasına kadar tüm süreçleri bu sertifikalarda belirtilen koşulları karşılayan ve aşan bir titizlikle ele alırız.

 

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil ederiz. Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayını sürekli sorgular, yeniden inceler ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümlerini sürekli araştırır ve geliştiririz.

 

Benimsediğimiz ‘sıfır kaza’ politikası gereğince iş güvenliğini işimizin ana ilkesi haline getirerek hareket eder ve çalışanlarımızın can güvenliğini had safhada koruyan çalışma ortamları oluşturmaya özen gösteririz. Kendi güvenlikleri için çalışanlarımızı periyodik eğitimlerle destekler ve denetleriz.

 

Tüm şantiye, ofis ve proje alanlarımızda çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincinde hareket eder, çevre güvenliği konusunda önleyici bir yaklaşımla hareket ederiz.

MİSYONUMUZ


GAP inşaat olarak, çalışanlarımızla gurur duyar, onların da çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak için samimiyetle çalışırız. Ülkemize ve çalıştığımız bölgelerdeki topluma ekonomik ve sosyal fayda sağlamaya odaklanarak iyi olan her işin gönüllü olarak içerisinde yer alırız.

Amacımız makul kar marjlarıyla büyümemizi sürdürürken müşterilerimizin etik ve doğru iş yapma ilkemizden ötürü tercih ettikleri firma olmayı sürdürmektir.

VİZYONUMUZ


GAP İnşaat’ta, ilk günden bu yana güncel teknolojik kaynaklar, yetkin insan kaynağı, sağlıklı kurumsal yapımızla büyümemizi sürdürmeyi, tüm Dünya’da üstlendiğimiz projeleri başarıyla teslim ederek güvenilir, istikrarlı ve büyük projelerde tercih edilen bir firma olmayı amaçlamaktayız. 
GAP İnşaat ailesinin her ferdi bu amacı benimsemek, desteklemek ve bu amacın gerçekleşmesi için katkı sunmak için azami çaba gösterme sorumluluğundadır.